UWAGA!!! NOWY ADRES E-MAIL SZKOŁY: >>> zspptaszkowa@gminagrybow.pl <<<

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Osiągnięcia sportowe - Rok szkolny 2021/2022

Olympic Day 2022

Agnieszka Klimek - 2 miejsce (dystans 400 m)

Zofia Rysiewicz - 4 miejsce (dystans 400 m)

Wiktoria Gucwa - 6 miejsce (dystans 200 m)

Andzrej Kiełbasa - 7 miejsce (dystans 200 m)

Kinga Kiełbasa - 8 miejsce (dystans 100 m)

Zobacz więcej

Ogólnopolskie Zawody w narciarstwie biegowym - Klikuszowa 26.02.2022 r. - styl łyżwowy

VI miejsce – Rysiewicz Gabriela – 5 km

III miejsce – Klimek Agnieszka – 3 km

VIII miejsce – Rysiewicz Zofia – 3 km

I miejsce – Kiełbasa Andrzej – 2 km

II miejsce Klimek Jakub – 2 km

Zobacz więcej

Ogólnopolskie Zawody w narciarstwie biegowym - Klikuszowa 25.02.2022 r. - styl klasyczny

VI miejsce – Rysiewicz Gabriela – 3 km

II miejsce – Klimek Agnieszka - 2 km

IX miejsce – Rysiewicz Zofia – 2 km

IV miejsce – Klimek Jakub - 1 km

V miejsce – Kiełbasa Andrzej – 1 km

Zobacz więcej

Podsumowanie Małopolskiej Ligi Szkolnej w biegach narciarskich w roku szkolnym 2021/2022 - ranking końcowy.

- w kategorii dziewcząt 2007r. :

 VIII miejsce – Gabriela Rysiewicz

- w kategorii dziewcząt 2009:

II miejsce Agnieszka Klimek

III miejsce Zofia Rysiewicz 

- kategorii chłopców 2011 i młodsi:

III miejsce – Jakub Klimek

V miejsce – Andrzej Kiełbasa

XI miejsce Paweł Kiełbasa 

Dziewczęta 2011 i młodsi:

XXVII – Kinga Kiełbasa

W klasyfikacji drużynowej Ligi Szkoła Podstawowa nr 2 w Ptaszkowej zajęła 4 miejsce na 51 sklasyfikowanych szkół w Lidze Małopolskiej.

Zobacz więcej

Małopolska Liga Szkolna w biegach narciarskich - Zakopane 21.01.2022 r.

VII miejsce - Rysiewicz Gabriela z klasy VIII

I miejsce – Klimek Agnieszka z klasy VII

III miejsce – Rysiewicz Zofia z klasy VII

VII miejsce – Kiełbasa Andrzej z klasy IV

IX miejsce - Klimek Jakub z klasy III

XI miejsce – Kiełbasa Paweł z klasy IV

III miejsce - Kinga Kiełbasa z klasy IIa

Zobacz więcej

Małopolska Liga Szkolna w biegach narciarskich - Ptaszkowa 21.01.2022 r.

V miejsce – Gabriela Rysiewicz zklasy VIII

I miejsce – Agnieszka Klimek z klasy VII

II miejsce – Zofia Rysiewicz z klasy VII

I miejsce – Jakub Klimek z klasy III

II miejsce – Andrzej Kiełbasa z klasy IV

XI miejsce – Paweł Kiełbasa z klasy IV

XV miejsce - Kinga Kiełbasa z klasy IIa

Zobacz więcej

Małopolska Liga Szkolna w biegach narciarskich - Klikuszowa 18.01.2022 r.

VI miejsce – Gabriela Rysiewicz zklasy VIII

II miejsce – Agnieszka Klimek z klasy VII

III miejsce – Zofia Rysiewicz z klasy VII

V miejsce – Jakub Klimek z klasy III

VII miejsce – Andrzej Kiełbasa z klasy IV

XII miejsce – Paweł Kiełbasa z klasy IV

Zobacz więcej

Małopolska Liga Szkolna w biegach narciarskich - Zakopane 10.12.2021 r.

IV miejsce - Agnieszka Klimek z klasy VII

V miejsce - Jakub Klimek z klasy III

Zobacz więcej

Turniej tenisowy o Puchar Starosty Nowosądeckiego - Nawojowa - 28.04.2022r

I miejsce - Natalia Sekuła z klasy VIII

II miejsce - Jakub Broda z klasy VIII

Zobacz więcej

Zawody Powiatowe w Siatkówce Dziewcząt - Igrzyska Dzieci - Krynica Zdrój - 12.04.2022r

Wicemistrzostwo powiatu - Paulina Kogut, Gabriela Rola, Agnieszka Klimek, Maria Zielińska, Kinga Tokarz, Magdalena Kiełbasa, Zuzanna Toczek, Wiktoria Rzemińska, Emilia Kiełbasa, Magdalena Polak

Zobacz więcej

Zawody Międzygminne w Siatkówce Dziewcząt - Igrzyska Dzieci - Korzenna - 07.04.2022r

I miejsce - Paulina Kogut, Gabriela Rola, Agnieszka Klimek, Maria Zielińska, Kinga Tokarz, Magdalena Kiełbasa, Zuzanna Toczek, Wiktoria Rzemińska, Emilia Kiełbasa, Magdalena Polak

 

Zawody Gminne w Siatkówce Dziewcząt - Igrzyska Dzieci - Ptaszkowa - 31.03.2022r

I miejsce - Paulina Kogut, Gabriela Rola, Agnieszka Klimek, Maria Zielińska, Kinga Tokarz, Magdalena Kiełbasa, Zuzanna Toczek, Wiktoria Rzemińska, Emilia Kiełbasa, Magdalena Polak

 

Zawody Gminne w Siatkówce Chłopców - Igrzyska Młodzieży - Biała Niżna - 03.03.2022r

III miejsce - Eryk Ząber, Sebastian Kogut, Nikodem Duda, Kacper Dyrek, Jakub Broda, Adam Matuszewski, Igor Kogut, Konrad Tokarz, Łukasz Ptaszkowski, Kacper Skraba

Zobacz więcej

Zawody Międzyminne w Siatkówce Dziewcząt - Igrzyska Dzieci - Grybów - 01.03.2022r

II miejsce - Agnieszka Michalik, Natalia Sekuła, Gabriela Rysiewicz, Klaudia Grzybowska, Magdalena Radzik, Katarzyna Ptaszkowska

 
Data dodania: 2022-05-22 16:44:58
Data edycji: 2022-07-03 16:59:40
Ilość wyświetleń: 221
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej