UWAGA!!! NOWY ADRES E-MAIL SZKOŁY: >>> zspptaszkowa@gminagrybow.pl <<<
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Osiągnięcia - Rok szkolny 2022/2023

XXX Gminny Konkurs Plastyczny

w kategorii klas 1-3;

I miejsce – Gabriela Gawłowicz II

wyróżnienia; Franciszek Pieróg I, Kinga Kiełbasa IIIa, Dawid Tokarz IIIb,

w kategorii klas 4-6;

I miejsce - Zofia Pieróg VI

w kategorii klas 7-8;

II miejsce - Julia Kiełbasa i Mateusz Święs VII

Zobacz więcej

Szkolny Konkurs Czytelniczy „Moja książka i ja”
I miejsce - Antonina Koszyk IIIB

II miejsce - Natalia Ziółko II

III miejsce - Kinga Kiełbasa IIIA

Zobacz więcej
XVII Gminnym Konkursie Historycznym „ Polskie powstania narodowe od XVIII do XX wieku”
I miejsce - Zofia Pieróg VI
Zobacz więcej
Konkurs historyczny „Polscy żołnierze w walce o wyzwolenie Włoch, Francji, Belgii i Holandii podczasII wojny światowej”
Finalista - Maciej Ptaszkowski VI
Zobacz więcej
Gminny Konkurs "Ratujmy życie" - Kąclowa, 10.05.2023r.
I miejsce - Krzysztof Biały VI, Andrzej Kiełbasa V
Zobacz więcej

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych - Stary Sącz.
Finaliści - Gabriela Rola, Klaudia Smoła, Agnieszka Klimek, Maria Zielińska, Nikodem Radzik

Zobacz więcej

Gminny Konkurs "Bezpieczeństwo ruchu drogowego" - Ptaszkowa, 13.04.2023r.
II miejsce - Wiktoria Gucwa, Oliwia Janusz, Maciej Matuszewski, Paweł Kiełbasa (Grupa I)

II miejsce - Agnieszka Kruczek, Krzysztof Kiełbasa, Krzysztof Siedlarz (Grupa II)

Zobacz więcej

XV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o  Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej - Wyskitna, 29.03.2023r.
I miejsce - Zofia Pieróg VI

Wyróżnienie - Agnieszka Kruczek VI

Zobacz więcej
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego - Gródek, 15.03.2023r.
II miejsce - Zuzanna Poręba VI
Zobacz więcej
XVII Gminny Konkurs Piosenki Europejskiej - Siołkowa
I miejsce - Antonina Koszyk w kategorii klas I-III
II miejsce - Klaudia Tokarz w kategorii Klas IV-VI
Zobacz więcej

Małopolski Konkurs Chemiczny
– 9 uczniów etap szkolny,

– 3 uczniów etap rejonowy – Magdalena Polak kl. VIII, Amelia Zielińska kl. VIII, Maria Zielińska kl. VIII

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
– etap rejonowy - Nikodem Radzik VIII

 

Historyczny Konkurs Tematyczny „Polscy żołnierze w walce o wyzwolenie Włoch, Francji, Belgii i Holandii podczas II wojny świtowej”
– etap rejonowy - Maciej Ptaszkowski VI

 

XXVIII Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczpospolitej”
– etap rejonowy - Zofia Pieróg VI

 

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Rodzina ubogaca świat”
–II miejsce – Emilia Kiełbasa VII

– wyróżnienie - Julia Kiełbasa VII

 

Międzyszkolny Konkurs „Podróż po regionach Polski – Warszawa wczoraj i dziś” 
–I miejsce zespołowo – Antonina Koszyk IIIB, Gabriela Zielińska IIIA

 

V Konkurs Plastyczny „Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj” (kat. kl. I-III)organizowany przez MCK Czytelnictwa i Edukacji w Grybowie
–I miejsce – Nikola Szafrańska II

– III miejsce – Daria Kruczek II

– wyróżnienie Wiktora Góra I

 

Ogólnopolski Konkurs Literacki „To co dał mój bank, niespodzianie zabrał ktoś – przestrogi dla seniorów”

– II miejsce – Mikołaj Bieniek V

 
Data dodania: 2023-03-11 15:10:49
Data edycji: 2023-11-16 21:46:13
Ilość wyświetleń: 329

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej