UWAGA!!! NOWY ADRES E-MAIL SZKOŁY: >>> zspptaszkowa@gminagrybow.pl <<<

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Finaliści i laureaci

Finaliści i laureaci konkursów wojewódzkich i ogólnopolskich

Agnieszka Michalik Laureat etapu wojewódzkiego XXVII Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego, "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia". 2021/2022
Michał Ptaszkowski Laureat etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego "A jeśli ktoś nasz polski dom zapali" - 40. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Represje, opór, życie codzienne, skutki oraz reakcje międzynarodowe. 2021/2022
Łukasz Ptaszkowski Finalista etapu wojewódzkiego XXVII Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego, "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia". 2021/2022
Agnieszka Michalik Laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy". 2020/2021
Bartłomiej Siedlarz Laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy". 2020/2021
Aleksandra Kiełbasa Laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy". 2020/2021
Łukasz Ptaszkowski Laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy". 2020/2021
Piotr Bochenek Laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej". 2019/2020
Damian Kogut Laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej". 2019/2020
Aleksandra Kiełbasa Laureatka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej". 2019/2020
Jakub Michalik Finalista etapu wojewódzkiego konkursu historycznego "Zjednoczmy się, bo jeden jest nasz cel!" 40. rocznica powstania Solidarności i NZS w Małopolsce. 2019/2020
Michał Ptaszkowski Finalista etapu wojewódzkiego konkursu historycznego "Zjednoczmy się, bo jeden jest nasz cel!" 40. rocznica powstania Solidarności i NZS w Małopolsce. 2019/2020
Damian Kogut Finalista konkursu tematycznego z informatyki "Od algorytmu do programu". 2019/2020
Jakub Michalik Finalista konkursu tematycznego z informatyki "Od algorytmu do programu". 2019/2020
Piotr Bochenek
Laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej". 2018/2019
Piotr Bochenek
Laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej". 2017/2018
Konrad Rzemiński
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego. 2017/2018
Konrad Rzemiński Finalista Małopolskiego Konkursu Tematycznego z Informatyki "Małopolskie Baltie 2017". 2016/2017
Data dodania: 2022-04-21 17:32:05
Data edycji: 2022-05-22 15:54:04
Ilość wyświetleń: 272
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej